• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دزدگیر ایزیکار 6000

Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

کدام سیستم دزدگیر برای ماشین شما مناسب است؟

اگر قابلیتهای معمول دزدگیر های ساده را می خواهید برای خودرو خود داشته باشید هزینه زیادی لازم نیست پرداخت کنید. اما اگر به قابلیت های بیشتری احتیاج دارید مانند سنسور های ضربه باید هزینه بیشتری پرداخت شود.همچنین برخی از دزدگیرهای پیشرفته خودرو قابلیت سازگاری با تلفن همراه نیز دارند. دزدگیر به موبایل وصل می شود .می توانید ریموت خودرو خود را با صفحه نمایشی بزرگتر در تلفن همراه خود مشاهده کنید و امکانات بیشتری در اختیار داشته باشید.

دزدگیرهای ایزیکار مدلهای مختلفی دارند که با توجه به بودجه ی خود و امکاناتی که نیاز داریدمی توانید هر مدل را در دیجی نصب مشاهده و بررسی کنید.این محصول همراه با گارانتی  و کد تایید اصل بودن کالا به شما ارائه می شود . همچنین در صورتی که نصب دزدگیر را انتخاب کنید با هزینه اندک برای شما انجام می شود.

دزدگیر ایزیکار 6000

دزدگیر تصویری ایزیکار مدل 6000 دارای قابلیت برنامه ریزی استارتر برای خودروهای اتوماتیک و نمایش دمای خودرو روی صفحه نمایش خود می باشد.وضعیت تعمیرگاه در این دزدگیر یعنی هنگامی که خود را به تعمیرگام میبرید می توان آن را در این حالت قرار داد و غیرفعال شود.سیستم را به همراه قفل مرکزی با کد چهاررقمی می توانید قفل کنید بدون اینکه نیازی به ریموت باشد.سیستم هشدار ایزی دور و سیستم ضد سرقت آن امنیت را برای شما به همراه دارد.همچنین هنگامی که در جاهای شلوغ و یا پارکینگ بزرگی خودرو را ارک کرده باشید و نتوانید آن را پیدا کنید با این دزدگیر به راحتی می توانید آن را پیدا کنید.ریموت ضد اسکن ، آنتن جدا برای افزایش برد سیستم،هشدار دادن هنگام باز ماندن درب ها، داشتن دو  ورودی اضافه جهت سنسور شوک ضعیف و قوی و مکرویوسنسور نیز از دیگر ویژگی های آن است.

easycar
6000