• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دزدگیر ایزیکار 5000

( 5000 )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

کدام سیستم دزدگیر برای ماشین شما مناسب است؟

اگر قابلیتهای معمول دزدگیر های ساده را می خواهید برای خودرو خود داشته باشید هزینه زیادی لازم نیست پرداخت کنید. اما اگر به قابلیت های بیشتری احتیاج دارید مانند سنسور های ضربه باید هزینه بیشتری پرداخت شود.همچنین برخی از دزدگیرهای پیشرفته خودرو قابلیت سازگاری با تلفن همراه نیز دارند. دزدگیر به موبایل وصل می شود .می توانید ریموت خودرو خود را با صفحه نمایشی بزرگتر در تلفن همراه خود مشاهده کنید و امکانات بیشتری در اختیار داشته باشید.

دزدگیرهای ایزیکار مدلهای مختلفی دارند که با توجه به بودجه ی خود و امکاناتی که نیاز داریدمی توانید هر مدل را در دیجی نصب مشاهده و بررسی کنید.این محصول همراه با گارانتی  و کد تایید اصل بودن کالا به شما ارائه می شود . همچنین در صورتی که نصب دزدگیر را انتخاب کنید با هزینه اندک برای شما انجام می شود.

دزدگیر ایزیکار 5000

دزدگیر تصویری 5000 از دیگر محصولات ایزیکار می باشدکه هنگام سرقت اتومبیل را خاموش می کند.شما می توانید مدت زمان روشن بودن خودرو را تنظیم کنید ذو همچنن هنگامی که به تعمیرگاه می روید از وضعیت تعمیرگاه دزدگیر استفاده کنید که دزدگیر در این حالت غیرفعال می شود.از دیگر ویژگی های آن می توان به خروجی اضافه یک و دو (جهت فرمان شیشه بالابر ،بوق ،چراغها،سانروف و ...)،فعال و غیرفعال کردن آژِیر خودکار،نمایش دمای ماشین روی صفحه دزدگیر،توربو برای خنک کردن موتور خودرو وتنظیم زمان روشن شدن آن،اخطار در هنگام باز بودن درها ،ریموت ضد اسکن اشاره کرد.

easycar
5000