• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دزدگیر تصویری ماجیکار i127 A

( )

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

امروزه دزدگیر های جدید علاوه بر ویژگی هایی مانند کنترل از راه دور امکانات بیشتری را به ما می دهند.کلید FOB تعبیه شده در سیستم های امنیتی خودرو کارهای مختلفی را انجام می دهند.باز و بسته کردن در های خودرو ، درب صندوق عقب  و همچنین کنترل از راه دور خودرو از توانایی های آنهاست.

اکثر دزدگیر ها با قابلیت کی لس KEYLESS  هستند که این اصطلاح یعنی اینکه مثلا از راه دور درهای خودرو را بتوان باز و بسته کرد. دیگر قابلیت آن قفل کردن مجدد خودکار است اگر درب باز باشد و فراموش کنید آن را قفل کنید به طور خودکار برای شما قفل می شود. این همه قابلیت های جدید برای نسل جدی دزدگیر خودرو است .یکی از برندهای محبوب برای دزدگیر ماشین ، ماجیکار است که مدل های مختلفی از آن در بازار موجود است.

از ویژگی های دزدگیر تصویری ماجیکار i127 قابلیت قفل کردن خودرو به صورت اتومامتیک می باشد. همچنین سیستم ضد سرقت که دارد اتومبیل را در هنگام سرقت خاموش کند. حالت تعمیرگاه که در این مدل هم مانند مدلهای دیگر ماجیکار دیده می شود یعنی اینکه دزدگیر را در هنگام بردن خودرو به تعمیرگاه غیرفعال می کند.از ویژگی های عمومی دیگر قفل کودک است =. این قفل هنگامی فعال می شود که خودرو را روشن می کنیم. دزدگیر برای افرزایش ایمنی کودکان درهای خودرو را به صورت اتوماتیک قفل می کند.همچنین شما می توانید در پارکینگ و مکان های شلوغ به راحتی خودرو خود را پیدا کنید.

ماجیکار
i127 A

    خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: