• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

جک برقی صندوق عقب خودرو هیوندای سانتافه

( )
Give a Name
  • فقط ارسال (خرید بالای250000 تومان برای تمامی استانها رایگان میباشد )

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

جک برقی صندوق عقب خودرو هیوندای سانتافه
امروزه قطعه‌سازان و خودروسازان در تلاش هستند با نوآوری سیستم‌های خود، استفاده از بخش‌های مختلف یک خودرو را برای دارندگان آن تسهیل کنند. در این میان، یکی از بخش‌های خودرو که رانندگان به طور معمول جهت حمل بار و یا گذاشتن وسایل خود استفاده بسیاری دارند، صندوق عقب خودرو است.
در بسیاری از خودروهایی که هم‌اکنون در بازار وجود دارد، در حال حاضر باز و بسته کردن درب خودرو به وسیله یک کلید و دستی انجام می‌شود، اما برخی از خودروسازان به سمتی حرکت کردند که از سیستم‌های هوشمند و یا فناوری‌های روز در این جهت استفاده کنند؛ به طوری که به وسیله ریموت به صورت اتوماتیک درب صندوق عقب خودرو باز و بسته شود.
در این میان، شرکت اگزد (EXAD) نیز پیشتاز بوده است و محصولاتی را در مدل‌های مختلف و خاص هر خودرو تولید کرده است. یکی از محصولات شرکت اگزد، جک برقی صندوق عقب خودرو مدل سانتافه است. این محصول ساخت کشور هنگ‌کنگ و دارای گارانتی یک‌ساله شرکت مجیرالکترونیک است. این جک برقی قابلیت نصب روی خودرو هیوندای سانتافه را دارد.
روش نصب این جک‌برقی بسیار آسان و به صورت فابریکی و بدون تداخل در سیم‌کشی و گارانتی است. ولتاژ کاری آن 12 ولت است.

از جمله امکانات جک برقی صندوق عقب خودرو مدل سانتافه، قابلیت کم و زیاد کردن سرعت جک‌ها و تنظیم میزان باز و بسته شدن درب صندوق است. همچنین امکان باز و بسته شدن درب صندوق با ریموت فابریکی و نیز باز و بسته شدن با کلیدهای داخلی خودرو را دارد.
این سیستم به‌نحوی طراحی شده که هنگام باز ماندن درب، به راننده هشدار داده می‌شود درب صندوق عقب باز است. یکی دیگر از امکانات جک برقی صندوق عقب خودرو مدل سانتافه، سنسور تشخیص مانع است؛ به‌نحوی که در صورتی که مانعی برای بسته شدن درب وجود داشته باشد، سنسورها به صورت هوشمند فعال می‌شوند.
اقلام همراه در جعبه این مدل، یک عدد کابل نصب، یک عدد کیت اصلی، دو عدد جک برقی و دو عدد کلید کنترل داخلی است.

اگزد
سانتافه
هنگ کنگ
کاملا بصورت فابریکی و بدون تداخل در سیم کشی و گارانتی
12 ولت
یک عدد کابل نصب – یک عدد کیت اصلی – دو عدد جک برقی – دو عدد کلید کنترل داخلی