راهنمای خرید مانیتور پشت سری ماشین Backseat video

تاریخ انتشار: 96/08/17
نمایش: 12321
(2 رای)

معرفی مانیتورهای پشت سری

آیا شما از آن دسته از کسانی هستید که با گوشی یا تبلت خود فیلم دانلود می کنید و در زمانهایی که در خودرو هستید تماشا می کنید . شما می توانید همه این امکانات را در خودرو خود داشته باشید و از تجربه سفر و تماشای فیلمهای مورد علاقه خود با صفحه نمایشی بزرگتر  و مانیتوری با ورودی های بیشتر لذت ببرید.

مانیتور پشت سری اگزد

                               مانیتور پشت سری اگزد مدل EXAD 790

مزایای مانیتور ماشین

بسیار ساده است شما می خواهید سرگرم شوید به علاوه اینکه سفرهای طولانی مدت در جاده کودکان شما را خسته خواهد کرد. با داشتن مانیتور ماشین می توانید با خیال اسوده رانندگی کنید  سرگرمی برای کودکان فراهم می شود . این مانیتورها همچنین دارای بازیهایی هستند که مسافران صندلی عقب می توانند با دسته بازی بیسیم بازی کنند. صفحه نمایش انها معمولا از جنس LED است ودر زمانی که به طور طولانی مدت کودک شما مشغول دیدن فیلم است به چشم اسیبی وارد نمی کند و باعث خستگی چشم ها نمی شود.همچنین خود شما اگر در ترافیک های سنگین طولانی مدت باشید  می توانید از این قابلیت ها در مانیتور جلوی ماشین استفاده کنید.

ضبط ماشین برای مسافران صندلی جلو

اسانترین راه برای دیدن ویدئو در خودرو اضافه کردن یک پخش ماشین برای جلو خودرو است که می توان در داشبورد هم آن را نصب کرد.این پخش کننده های خودرو دارای نمایشگرهای صفحه نمایش لمسی بزرگ برای پخش ویدئو شما علاوه بر نمایش اطلاعات سیستم شما و کنترل کننده های سیستم می باشد. برخی از گیرنده های اتومبیل حتی برای نصب در داشبورد هم مناسب و قابل تنظیم هستند. گیرنده های جدید خود علاوه برا اجرای موسیقی و فیلم قابلیت اضافه کردن امکانات دیگری نیز دارند از جمله دوربین دید عقب ماشین که با اضافه کردن دوربین عقب خودرو می توانید برای پارک کردن پشت ماشین خود را ببینید.اگر هر مانعی در پشت خودرو باشد در حین رانندگی می توانید متوجه شوید و از بسیاری خطرات جلوگیری شود.

همچنین ضبط های جدید ماشین مجهز به خروجی صدا و ویدئو برای مانیتور های مجزا هستند. می توانید سیگنال را از یک منبع ، پخش کننده دی وی دی یا کنسول بازی ویدئویی به مانیتورهای پشت صندلی بفرستید. افراد صندلی عقب قادر به لذت بردن از آنها خواهند بود. در عین حال راننده هنوز می تواند رادیو را از اسپیکر خودرو پخش کند.

می توانید سیگنال را از یک منبع، مانند پخش کننده DVD ، ضبط ماشین یا کنسول بازی ویدئویی، به مانیتورهای عقب و فرستنده های هدفون خود ارسال کنید؛ افراد پشتی قادر به لذت بردن از این منبع خواهند بود. در عین حال، راننده همچنان می تواند رادیو را، به عنوان مثال، بیش از بلندگوهای ماشین پخش کند. بیشتر مناطق یک گیرنده می تواند به طور همزمان کنترل، گزینه های سرگرم کننده خود را متنوع تر دریافت کنید.

مانیتور پشت صندلی یا مانیتور پشت سری ماشین دارای پخش کننده های دیجیتالی و همچنین انواع ورودی های ویدئویی از جمله پورت HDMI برای منابع HD است. اگر شما مانیتور پشت سری برای هر دو صندلی عقب خودرو داشته باشید هر دو مسافر می توانند فیلم های مورد علاقه خود را تماشا کنند و با هدفون اهنگ های خود را گوش دهند.


مانیتور پشت سری اگزد992

مانیتور های سقفی خودرو

این مانیتور ماشین روی سقف نصب می شوند. نصب کردن آنها در سقف ماشین باعث می شود همه مسافران تصاویر را بهتر ببینند. برخی از این مانیتور ها برای وسایل نقلیه خاصی طراحی شده اند.

منیتور ماشین الپاین

برای دیدن قیمت مانیتور پشت سری و  خرید مدل های مختلف مانیتور خودرو اگزد اینجا کلیک کنید

قیمت مانیتور خودرو

یکی از مانیتور های پشت سری برند اگزد که جز پرفروش ترین مانیتورهای خودرو است مدل 792 می باشد که ویژگی های آن در زیر آمده است:

مانیتور پشت سری اگزد 792

مانیتور پشت سری مدل اگزد 792D  به صورت تک عرضه می شود. این محصول صفحه نمایش 7 اینچی دارد و از نوع LED  می باشد.کیفیت تصویر 480*800  و دارای بازیهای داخلی همراه با دسته بازی است . بنابراین مسافران صندلی عقب از سفر خود می توانند لذت ببرند و در طول رانندگی می توانید کودکان خود را سرگرم کنید  وتمرکز خود را روی رانندگی حفظ کنید. همچنین کاور چرمی دارد که مانیتور را از صدمه حفظ می کند.ورودی  AV دارد و از USB و کارتهای CD  پشتبانی می کند.وقتی بخواهید از ماشین پیاده شوید می توانید کاور چرمی روی آن کشیده تا در معرض نور شدید نباشد و امکان دیدن توسط سارقان فراهم نشود.

قابلیت پخش فرمتهای MP5 / DVD/ VCD / CD / MP3 / CD-R / CD-RW از دیگر ویژگی های آن است.

برای بررسی بیشتر این مدل می توانید اینجا کلیک کنید

مانیتور پشت سری اگزد مدل Exad EX-792D

 

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*